Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rzeczniów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Rzeczniów

Rzeczniów,mazowieckie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 455 m²

Master house nieruchomości Z ostrowca św. Przedstawia na sprzedaż Gotowy biznes + ogromny potencjał inwestycyjny Rzeczniów | działająca myjnia bezdotykowa wap washbar + budynek z wz pod.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Rzeczniów

Rzeczniów,mazowieckie

890 000 zł1 120 m² 883,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Sprzedam nieruchomosć z funkcjonującym sklepem, halą i magazynem Rzeczniów 1a Nieruchomość inwestycyjna z funkcjonującym sklepem Rzeczniów 1a, powiat lipski Lokalizacja: rzeczniów 1a,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane Ostrowiec Świętokrzyski

Stawki,Ostrowiec Świętokrzyski(Rzeczniów + 23 km)

2 100 zł49,10 m² 42,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Homeserwis nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do wynajmu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 M2 w osiedlu Stawki, piętro 2/4. Mieszkanie dwustronne, posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Garncarska

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski(Rzeczniów + 23 km)

380 000 zł107,20 m² 3 544,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom bliźniak o pow. 107 m w Ostrowiec Świętokrzyski, położony na ogrodzonej działce 6 arów w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom składa się z 5 pokoi, 2 kuchni i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Hutnicze,Ostrowiec Świętokrzyski(Rzeczniów + 23 km)

239 000 zł48,89 m² 4 888,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Staszica w Ostrowcu Św. Ustawne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,89m2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Miłkowska Karczma

Miłkowska Karczma(Rzeczniów + 15 km)

471 000 zł5 893 m² 79,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Master house nieruchomości prezentuje na sprzedaż! działka idealna pod dom lub inwestycję możliwość podziału na 3 mniejsze działki! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5893.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tymienica Nowa

Tymienica Nowa(Rzeczniów + 24 km)

120 000 zł90 m² 1 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom wolnostojący murowany o pow. 90 m2 na pięknej działce 5000 m2 w spokojnej okolicy miejscowości Tymienica Nowa 41 gm. Chotcza pow. lipski woj. mazowieckie. Dom: -powierzchnia użytkowa 90.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Borowiec

Borowiec(Rzeczniów + 15 km)

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:6 121 m²

Duża działka rolno-budowlana o pow. 5747 m2 z domem oraz druga mniejsza o pow. 374 m2 z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej okolicy w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Zwoleńska

Solec nad Wisłą(Rzeczniów + 23 km)

449 000 zł124,74 m² 3 599,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Solec nad Wisłą, ul. Zwoleńska 11 Cena: 449 000 zł - do negocjacji Na sprzedaż dom jednorodzinny z 1975 roku, położony w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Cegielniana

Bodzechów(Rzeczniów + 25 km)

1 590 000 zł352,80 m² 4 506,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 536 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem handlowym z częścią biurowo-socjalną oraz magazynową, położona w miejscowości Bodzechów, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kolejowa

Częstocice,Ostrowiec Świętokrzyski(Rzeczniów + 23 km)

549 000 zł2 879 m² 190,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona